Mobilní kancelář

Jako jediní v České republice Vám nabízíme možnost pronájmu mobilní kanceláře, v kterou se může proměnit během pár sekund náš variabilní minibus Volkswagen California.

Variabilní interiér nabízí otočná a posuvná sedadla, vnitřní stůl, klimatizaci i pro zadní sedadla, nezávislé topení a okenní rolety. Minibus kromě řidiče uveze až 6 dalších osob. Součástí vozu je samozřejmě plná bezpečnostní výbava a GPS. Zajímavostí je výklopná střecha, takže je možné se v autě i postavit. Další výhodou je markýza na boku vozu. S naším novým, nejvariabilnějším a všestranným minibusem Volkswagen California Beach a řidičem máte možnost vyřídit velké množství administrativních záležitostí rovnou v terénu nebo u zákazníků a to ve všech koutech naší vlasti. Náš řidič má 20- ti leté zkušenosti jak s řízením vozu (najeto cca 700 000km bez nehody), tak s plánováním a organizací.

Své služby tak můžete využít kdekoliv, kam se dostane mikrobus s pohonem 4x4 a kde je možné zastavit  autem. Minibus tak může sloužit i jako zázemí pro roadshow.

Pomůžeme Vám s organizací, plánováním a vyřízením povolení v místě, kde je potřeba. Součástí minibusu může být i další tentokrát venkovní stůl nebo pult, až šest venkovních židlí, stojan na dokumenty, áčko na plakáty a za příplatek party stan.

Tento vůz California Beach je nový, vyrobený v r. 2012. Samozřejmostí je, že je vždy čistý vně i uvnitř. Spolehlivý a ohleduplný k životnímu prostředí.

V dnešní době je rychlost, mobilita a flexibilita velmi důležitá a s námi můžete být aktivní i v místech, kde svou kancelář nemáte. Zkrátka mobilní kancelář můžete mít takřka kdekoliv a kdykoliv.


doprava mikrobusem doprava mikrobusem

Objednávejte: nezávazná rezervace, e.mail: david@newportcar.cz, mobil: 608 402 850

back< zpět na přehled služeb

NEWPORT CAR - 2012

Made by LUVR