Tatra 57

Novinkou roku 2018 je dosud nejstarší veterán v naší nabídce. Tento oblíbený lidový - kabriolet TATRA - 57, je z roku 1932. Jedná se o jeden z prvních  výrobků Tatry Kopřivnice. Vozů s tímto označením se dochovalo jen několik kusů. Tatra 57 byla jedním z nejspolehlivějších a nejpopulárnějších automobilů předválečného Československa. Jde o poslední sériovou osobní Tatru s motorem vpředu.

Tatra 57 původně dostala přezdívku „malá Tatra“, ale nakonec se vžil lidový název Hadimrška. Tatře 57 z naší nabídky, ale říkáme Bohunka, protože jí tak pojmenoval po své manželce první majitel, který byl lékař.

Tento vůz je k dispozici za pěkného počasí od jara do podzimu, zejména na Brněnsku a Tišnovsku, a to pouze s řidičem.  Je vhodný pro filmaře i na svatby.

S Bohunkou Vám však můžeme nabídnout také cca 50 km zážitkovou projížďku  Vysočinou zapomenutými silničkami a polními a lesními cestami, kam se běžně nedostanete. Můžete se kochat jak touto krásnou Tatrou, tak i okolní přírodou. Projížďka je doprovázena výkladem. Těšíme se na Vás.


Tatra 57 Tatra 57

Objednávejte: nezávazná rezervace, e.mail: david@newportcar.cz, mobil: 608 402 850

back< zpět na přehled vozidel

NEWPORT CAR - 2012

Made by LUVR