Reference

Dobrý den, Davide,
Moc opravdu moc děkujeme za nezapomenutelný a nádherný zážitek při jízdě jediným a jedinečným londýnským taxi v Čechách. Váš profesionální a lidský přístup je úžasný. Jste skvělý a úžasný člověk.

Zuzka a Luba Vodehnalovi
8.10.2019

Dobrý den,
V příloze posíláme slibovanou fotku s autem RR. Moc vám děkujeme za příjemné vystupování a nádherné auto. Moc jsme si to užily, můžeme všem jen DOPORUČIT!

Pestrovi

Dobrý večer, pane Kšico,
chtěla bych Vám za celou rodinu poděkovat za krásný zážitek, který jsme měli v sobotu 21.4.2018 při jízdě Vaším vozem (a hlavně s Vámi), tedy odvoz nevěsty z místa jejího bydliště na místo svatebního obřadu do vily Stiassni v Brně. I když já osobně jsem s Vámi nejela, tak z vyprávění manžela a dcery vím, že to bylo úžasné a určitě Vás budou doporučovat, protože tak pohodlný a neobyčejný vůz s milým řidičem se jen tak nevidí.

Se srdečným pozdravem Jaroslava Kuhnová

Dobrý den!
Ještě jednou chci moc poděkovat za úžasné dokreslení našeho svatebního dne pomocí vašeho majestátního vozu, vaší profesionality a příjemné společnosti. Byl to obrovský zážitek a jsme rádi, že jsme měli tu možnost. V příloze posílám nějaké fotky, můžete si vybrat. :) S pozdravem a přáním pěkného dne,

Lukáš Vráblík

Dobrý den pane Kšica,
s manželkou jsme si jízdu s Vámi ve Vašem voze náramně užili a velmi rádi na ni vzpomínáme, byl to prostě úžasný zážitek. Za Vaši vstřícnost, ochotu a příjemné vystupování Vás budeme určitě všude vřele doporučovat.

S pozdravem Hajdovi

Vážení pánové,
Tímto bych Vám chtěla osobně poděkovat za bezchybně odvedenou práci a profesionální přístup ve věci přepravy našeho významného hosta. Velmi ráda si Váš kontakt uchovám i do budoucna a doporučím Vás v případě potřeby dále.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
Mlada Brablcová, Assistant to Director, OTIS a.s

Dobrý večer pane Kšica,
děkuji Vám za vynikající servis. Rodina je nadšená a počasí nám také přálo. Ráda Vás doporučím dále. Přeji Vám hodně úspěchu ve Vaší činnosti i v soukromém životě.

S pozdravem
Dagmar Brüggemann

Dobrý den pane Kšica,
rádi bychom vám poděkovali za vlídný přístup a krásný zážitek z jízdy ve vašem Rolls-Roycu. Byl to zážitek, na který budeme vzpomínat.

Novomanželé Vláčilovi

Vážený pane Kšica,
dovolte mi, abych Vám za manžela i za sebe poděkovala za nádherný zážitek, který jsme oba měli z projížďky Vaším luxusním RR po Brně a okolí. Jsme moc rádi, že jste pružně upravil termín podle počasí a tak vše vyšlo na jedničku s hvězdičkou. Rádi Vás doporučíme všem, kteří si rádi dopřejí luxusní jízdu při nějaké sváteční příležitosti - pro nás to byl opravdu skvělý zážitek a ještě jednou za všechno moc děkujeme.

S pozdravem
manželé Schmidtovi

Málokdo má příležitost svézt se s Rolls-Royce, takže pro nás to byl velký zážitek. Pan Kšica je navíc velký nadšenec a o autě rád pověděl vše, co nás zajímalo. Byla to jízda!

Petr

Dobrý den,
ještě jednou děkujeme za perfektní a stylový servis.

S pozdravem Ing. Kolář

Dobrý den,
chtěli bychom Vám velice poděkovat za neobvykle vstřícné jednání a za všechny Vaše služby, kterých jsme využili. Jízda pronajatým RR byla skutečným zážitkem perfektním pro náš svatební den.

S pozdravem Manželé Hubáčkovi

Dobrý den pane Kšica,
v příloze si dovoluji poslat pár foto z naší svatby, na které jste nám poskytl Vaše úžasné služby s ještě úžasnějším vozem. Tímto ještě jednou srdečně děkujeme za krásné svezení a zároveň dokonalé zpestření naší svatby tímto nezapomenutelným zážitkem.

Krásný den novomanželé Švecovi.

Dobrý den,
děkujeme za přání. Byli jsme moc spokojeni.

S pozdravem Šárka Tichá

Dobrý večer pane Kšica,
děkujeme za Vaše úžasné autíčko a služby, byli jsme velice spokojeni a nevěsta přímo nadšená!!!

Zdraví všichni Buchtelovi

Výlet Rolls Roycem a degustace vína
Jízda vozem Rolls-Royce je velký zážitek, protože těchto vozů je v ČR jen asi 20. Vozy jsou drahé, protože se vyrábí v malé sérii, a proto jsou vzácné a moc lidí s nimi NIKDY nejelo. Vlastní jízda vozem Rolls-Royce je příjemná. Auto mě zaujalo svým luxusem a britským konzervatizmem. Je 10 let staré, přesto mělo výbavu, která před 10 lety nebyla moc běžná. Degustace byla skvělá, měli jsme i možnost koupit si velice slušné víno. Řidič (majitel) Rolls-Royce je skutečný profík, má i originální čepici. Závěr, jsem spokojen a jistě se v budoucnu ozvu.

S pozdravem Miloslav P.

Dobrý den, pane Kšica,
chtěli bychom Vám moc poděkovat za perfektní služby na našem svatebním dni. Přejeme mnoho dalších spokojených klientů a kilometrů!!:)

Pavlína a Stepan Melikyanovi

Děkujeme za nezapomenutelný zážitek Newport Car - krásné a pohodlné auto a ještě lepší řidič :-).

Petra Sapáková

Novomanželé Tlustí ještě jednou moc děkují za Vaši úžasnou profesionalitu a úžasné auto :-).

Dobrý den, pane Kšica,
rádi bychom vám poděkovali za vlídný přístup a krásný zážitek z jízdy ve vašem Rolls-Roycu. Byl to zážitek, na který budeme vzpomínat.

Novomanželé Vláčilovi.

Dobrý den,
děkuji za přání a za super služby, byli jsme maximálně spokojeni!!!

Petr Kyncl

Zdravím,
Vaše služby byly perfektní!:-) Děkuji a jen tak dál!

I.Kvítek

Ještě jednou bychom vám chtěli s manželem poděkovat za úžasný zážitek nejen v podobě Rolls Royce, ale také především za vaše služby a milý přístup v den naší svatby.

Katka a Tomáš Vlčkovi

Dobrý den pane Kšico,

chtěla bych Vám takto zpětně moc poděkovat za Vaše služby během naší svatby. Bylo to pro mne překvapení zajištěné mou rodinou a jsem za to opravdu ráda, že to takto vymysleli. :-) Byl to velký zážitek jet v tak krásném autě. S pozdravem a přáním hezkého dne,

Zuzana Markusová

Dobrý večer, pane Kšico,

chtěla bych Vám za celou rodinu poděkovat za krásný zážitek, který jsme měli v sobotu 21. 4. 2018 při jízdě Vaším vozem (a hlavně s Vámi), tedy odvoz nevěsty z místa jejího bydliště na místo svatebního obřadu do vily Stiassni v Brně. I když já osobně jsem s Vámi nejela, tak z vyprávění manžela a dcery vím, že to bylo úžasné a určitě Vás budou doporučovat, protože tak pohodlný a neobyčejný vůz s milým řidičem se jen tak nevidí.

Se srdečným pozdravem Jaroslava Kuhnová

Dobrý večer, pane Kšico,

Hezký večer, Chtěli bychom Vám poděkovat za skvělé jednání a pozitivní přístup, byl jste vážně super. Vaše služby byly vážně na úrovni a moc jsme si to užili. V příloze tedy posílám několik fotek. .

Mějte se hezky, Radek a Katka

NEWPORT CAR - 2012

Made by LUVR