Okružní jízda Brnem

Ukážeme vám nejzajímavější budovy a místa ve vnějším okruhu historického centra města Brna. Tento okruh začíná na Vámi určené adrese, kde Vás náš řidič (v případě potřeby i s průvodcem se znalostí Vámi určeného světového jazyka) v dohodnutý čas vyzvednou. Po vyzvednutí uvidíte například katedrálu svatého Petra a Pavla, chrám Jana Amose Komenského, lidově zvaný Červený kostel. Také pojedeme kolem Mahenova a Janáčkova divadla. Dále následuje Vila Tugendhat, Hvězdárna, Jurkovičova vila, areál BVV, Letohrádek Mitrovských, pivovar Starobrno, Bazilika Nanebevzetí Panny Marie a okruh končí u hradu Špilberk. Zde můžete pěšky pokračovat do historické části Brna nebo Vás řidič zaveze na Vámi požadovanou adresu.
Tento okruh trvá mimo špičku 2 hodiny.

Velká okružní jízda Brnem

Přidává k vnějšímu okruhu historického centra také projížďku na Brněnskou přehradu s možností plavby parníkem (jaro – podzim)a hrad Veveří.
Tento okruh trvá bez použití parníku 3 hodiny.

K okružní jízdě Brnem si můžete připlatit za:
- Rozšíření trasy o Vámi požadované místo, například v okolí Brna.
- Průvodce hovořící cizím jazykem  - doporučujeme včasnou rezervaci.
- Víno nebo sekt

Vyhlídkové lety na Brnem, 30 minut

Z Brněnského letiště se poletí nad Brněnskou přehradou a hradem Veveří. Nad Veverskou Bítýškou se letoun otočí a poletí nad Masarykův okruh a dále zpět k Brnu, uvidíte Špilberk, Petrov, nejvyšší budovu v České republice AZ tower a další.

Okružní jízda a vyhlídkový let nad Brnem

Poznejte Brno a jeho okolí jak ze země, tak ze vzduchu a zažijte tak dva úžasné zážitky v námi nabízeném unikátním a exkluzivním balíčku.

Co Vás čeká:
Nejprve Vás vyzvedne limuzína Rolls-Royce Silver Seraph s řidičem, která Vás odveze okružní jízdou po Brně až k přistávací dráze brněnského letiště, kde po vystoupení z auta ujdete pouze pár kroků k připravenému letounu Cesssna 172. Jak dostane pilot povolení z věže letiště k letu, tak začíná 30 minutový vyhlídkový let. Po přistání na Vás opět čeká limuzína s řidičem a tentokrát i s vychlazeným sektem. Při cestě zpět se pojede odlišnou okružní jízdou, abyste také z vozu viděli co nejvíce zajímavých míst.

Celková doba zážitku je cca: 2 hodiny, z toho 30 minut let. Zážitek je vhodný pro 2 až 3 osoby.

Na letišti je možné vyfotit se jak s limuzínou, tak s letadlem. Za příplatek můžeme zajistit profesionálního fotografa.


Cessna 172 Rolls Royce Rolls Royce Rolls Royce

Objednávejte: nezávazná rezervace, e.mail: david@newportcar.cz, mobil: 608 402 850

back< zpět na přehled služeb

NEWPORT CAR - 2012

Made by LUVR