Roadshow - prezentační, prodejní a reklamní akce

Prodáváte zboží nebo nabízíte službu, se kterou potřebujete seznámit veřejnost a zákazníky?

Nabízíme vám osvědčenou možnost prezentace formou roadshow.

Tato služba se hodí jak pro velké firmy, tak pro živnostníky, obchodní zástupce, přímé prodejce, atd.

S naším novým, nejvariabilnějším a všestranným minibusem Volkswagen California Beach a řidičem, máte možnost prezentovat nebo rovnou prodávat po všech koutech naší vlasti. Náš řidič má 20- ti leté zkušenosti jak s řízením vozu (najeto cca 700 000km bez nehody), tak v obchodní branži.

Své výrobky a služby tak můžete prezentovat před hypermarkety, na náměstích, výstavách, trzích a dalších zajímavých místech, kde je možné zastavit  autem.

Pomůžeme Vám s organizací, plánováním, vyřízením povolení pro prezentaci.

Minibus kromě řidiče uveze až 6 dalších osob. Součástí vozu je samozřejmě plná bezpečnostní výbava a GPS. Zajímavostí je výklopná střecha, takže je možné se v autě i postavit. Další výhodou je markýza na boku vozu. Variabilní interiér nabízí otočná a posuvná sedadla, vnitřní stůl, klimatizaci i pro zadní sedadla, nezávislé topení a okenní rolety. Minibus tak může sloužit i jako mobilní kancelář.

Součástí minibusu může být i další tentokrát venkovní stůl nebo pult, až šest venkovních židlí, stojan na prospekty, reklamní áčko na plakáty a za příplatek party stan.

Tento vůz California Beach je nový, vyrobený v r. 2012. Samozřejmostí je, že je vždy čistý vně i uvnitř. Spolehlivý a ohleduplný k životnímu prostředí.

V dnešní době se na zákazníky nedá jen čekat, ale je zapotřebí je aktivně oslovovat i v místech, kde třeba nemáte prodejnu. Zkrátka roadshow je efektivní reklama pro všechny.

Objednávejte: nezávazná rezervace, e.mail: david@newportcar.cz, mobil: 608 402 850

back< zpět na přehled služeb

NEWPORT CAR - 2012

Made by LUVR