Svatební limuzína

Limuzína na svatbu

Naše firma se jmenuje Newport car, což je v překladu „nový přístav“. A protože věříme, že každý začátek je důležitý, o čemž svědčí i tolik rozšířená astrologie či numerologie, která vychází z toho, že v každém počátku se skrývá celá budoucnost, vynasnažíme se, abyste na svou cestu vyjeli s elegancí, noblesou, tradicí, precizností a krásou. Proto vám jako jediná firma v ČR nabízíme k zapůjčení tohoto šlechtice mezi vozy - vůz Rolls Royce Silver Seraph s řidičem, abyste nenechali nic Náhodě a do svého „nového přístavu“ se vydali právě s kvalitou, tradicí a láskou. K tomu vám přejeme, aby při vás stála Seraph (v překladu božská bytost nejvyššího řádu).

Využijte naši luxusní limuzínu s řidičem na svatební obřad, svatební hostinu nebo na svatební cestu. Je vhodná pro nevěstu nebo ženicha, či pro novomanžele.

Nám přenecháte starosti. Po celou dobu pronájmu Vám bude k dispozici řidič s profesionálním vystupováním v reprezentativním obleku.

Můžeme poskytnout svatební výzdobu na svatební vůz. Ve voze je klientům k dispozici zdarma minerální voda.

Dárková poukázka

Nabízíme zakoupení dárkového poukazu. Věnujte dárkový poukaz na svatební jízdu luxusním vozem Rolls-Royce s řidičem jako dárek.

 

Pro rozvoz ze svatební hostiny pro svatební hosty Vám můžeme nabídnout nový sedmimístný mikrobus Volkswagen California Beach 4x4 s řidičem.

Novinka od roku 2017: Vyhlídkový let pro novomanžele + focení u letadla.

Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu London Taxi TX2 na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Londýnské Taxi TX2 na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce a Škoda Felicia cabrio na svatbu Bentley S1 na svatbu Londýnské Taxi TX2 na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Tatra 87 na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Bentley S1 na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu Rolls Royce na svatbu

Objednávejte: nezávazná rezervace, e.mail: david@newportcar.cz, mobil: 608 402 850

back< zpět na přehled služeb

NEWPORT CAR - 2012

Made by LUVR