Cessna 172

Jedná se o čtyřmístný, bezpečný, spolehlivý, jednomotorový letoun. Vzhledem k tomu, že stroj má křídlo nad kabinou, tedy tak zvaný hornoplošník, tak je ideální pro vyhlídkové lety.

Bezpečný let

Nemusíte mít strach. Letecká doprava je obecně nejbezpečnější dopravou světa. Letoun Cessna 172 je nejrozšířenějším letadlem pro osobní dopravu. Letoun se stále vyrábí a ostatní letadla předčí výbornými letovými vlastnostmi, spolehlivostí, dobrým výhledem a jednoduchou pilotáží. Cessna 172 má křídla nad kabinou, je stabilní a je schopna letu i v případě ztráty výkonu nebo výpadku motoru. Letadla striktně prochází preventivními prohlídkami v certifikovaném servisu, aby byly odhaleny všechny potenciální hrozby a aby byl technický stav letadla udržován stále na nejvyšší úrovni. Pilot bude mít vždy kvalifikaci Obchodního pilota s dlouholetými zkušenostmi. O bezpečnost letu se po celou dobu stará řídící věž brněnského letiště. Přistání i vzlet probíhá na téměř 3 km dlouhé přistávací dráze mezinárodního letiště, která je vybavena pro přistání i za zhoršených podmínek. Na rozdíl od létání v ultralehkých letounech tak nemusíte mít starost o způsobilost letadla, pilota ani letiště.

- naše Cessna 172 prochází pravidelnými prohlídkámi v certifikovaném servisu 
- pilot je držitelem licence obchodního pilota s bohatými zkušenostmi a postará se o Váš bezpečný let
- na samotný let bude po celou dobu dohlížet rovněž řídicí věž brněnského mezinárodního letiště 
- pasažéři mohou naslouchat komunikaci s řídicí věží a mahou pořizovat vlastní letecké záběry
- po letu budete mít možnost posezení v naší klubové restauraci s výhledem na vzletovou dráhu

Létáme pouze za příznivých povětrnostních podmínek a to z důvodu komfortu a kvality letu, aby jste si zážitek maximálně užili a měli perfektní výhled. Pokud jste měli zarezervovaný termín, ale počasí v ten den nevyšlo, snadno se domluvíme na náhradním termínu.

Využijte naši Cessnu 172 na vyhlídkový let nad Brnem, let nad krásami jižní moravy, lety pro zamilované při západu slunce nebo pro novomanžele.


Cessna 172 Cessna 172

 

LETECKÁ LEGENDA CESSNA 172

LETECKÁ LEGENDA CESSNA 172

 

Objednávejte: nezávazná rezervace, e.mail: david@newportcar.cz, mobil: 608 402 850

back< zpět na přehled vozidel

NEWPORT CAR - 2012

Made by LUVR