Rolls Royce Silver Seraph - příval přepychu

Rolls Royce Dámy a pánové, dovolte, abych Vám představil a nabídl k pronájmu tento exkluzivní model.

Všechny modely značky Rolls-Royce jsou výjimečné a vzácné, protože zde převládá ruční práce, díky které vznikají vozy této značky pouze v malých počtech. Na výrobu vozu jsou používané pouze ty nejkvalitnější materiály. Většina modelů se na rozdíl od jiných značek udržela ve výrobě i 20 let.

To však nebyl případ modelu Silver Seraph, který se vyráběl pouze od roku 1998 do roku 2003 a za tu dobu vzniklo pouze 1570 vozů. Důvod byl ten, že v roce 2003 koupilo BMW značku Rolls-Royce. Model Silver Seraph tak byl poslední model, který se vyráběl v původní Britské továrně v Crewe.

Rolls RoyceNámi nabízený vůz se vyrobil v srpnu roku 2000 na objednávku významného bankéře. Byl to jeden z jeho mnoha vozů. Rolls-Royce tak používal pouze k velmi vzácným příležitostem a za 11 let, co vůz vlastnil, najel pouze 50 000 km. V druhé půlce roku 2011 si objednal Rolls-Royce nového a původní model nabídl k prodeji. Po důkladné prohlídce jsem vůz zkraje roku 2012 koupil a dovezl do České republiky a stal se tak jeho druhým majitelem.

V únoru roku 2013 jsme změnili za pomoci folie barvu vozu, takže místo tmavě zelené je nyní bílá. 

Silver Seraph má motor V12, hydraulické odpružení, kompletní bezpečnostní i komfortní výbavu. Všechna sedadla (přední i zadní) jsou nastavitelná ve čtyřech směrech a obsahují samozřejmě vyhřívání.

Rolls RoyceLimuzína Rolls-Royce Silver Seraph je v perfektním stavu a jízda nabídne reprezentaci a výjimečný zážitek. Nyní má vůz najeto pouze 63 000 km! Elegantní zevnějšek Silver Seraphu odkazuje na model Rolls-Royce Silver Shadow.

Název Seraph můžeme podle Oxfordského výkladového slovníku vyložit jako "božská bytost nejvyššího řádu, spojená zejména se světlem, žárem a čistotou".

Rolls-Royce je garážován v Brně. K dispozici je celoročně pouze s řidičem. Kontaktujte nás a využijte možnosti projet se v této unikátní a luxusní limuzíně. Rozměry (délka x šířka x výška): 5 390 x 2 020 x 1 590 cm. Zavazadlový prostor: 374 l.

 

Rolls Royce Silver Seraph v pořadu České televize

Rools Royce na svatbu

 

ROLLS ROYCE SILVER SERAPH | ARISTOKRAT V BRNĚ

ROLLS ROYCE SILVER SERAPH | ARISTOKRAT V BRNĚ

 

Objednávejte: nezávazná rezervace, e.mail: david@newportcar.cz, mobil: 608 402 850

back< zpět na přehled vozidel

NEWPORT CAR - 2012

Made by LUVR