Volkswagen Califonia Beach

Volkswagen California BeachNabízíme k pronájmu sedmimístný mikrobus Volkswagen California Beach s řidičem.

Vůz je ideální nejen pro přepravu až šesti osob + řidič, ale díky variabilnímu interiéru (otočná a posuvná sedadla, stolek, markýza na boku vozu, okenní žaluzie, atd.) také pro pořádání různých předváděcích, prodejních, reklamních a roadshow akcí, nebo se může využít jako mobilní kancelář. Pro tyto případy je k vozu možno za příplatek půjčit také tablet iPad 3G s připojením na internet i v místě, kde není k dispozici WiFi.

Mikrobus má poháněná všechna čtyři kola, takže je ideální pro přepravu lyžařů v zimě na hory. Držák kol zase umožní přepravu cyklistů i s koly. Mikrobus je vybaven také tažným zařízením a zvedací střechou, takže se dá v autě postavit, ale také přespat (pohodlně čtyři osoby).

Volkswagen California BeachVe voze je cestujícím k dispozici klimatizace i pro zadní sedadla, stropní DVD přehrávač Alpine a autochladnička, která se může nastavit na chlazení nebo naopak ohřev potravin či nápojů.

Náš VW California Beach byl vyroben v roce 2012, má ABS, EBD, 8 airbagů a je nejbezpečnější a nejvariabilnější mikrobus k pronajmutí. Zkrátka se jedná o všestranný, pohodlný a bezpečný dopravní prostředek pro přepravu osob například na služební cesty, výlety a různé expedice.

Více v sekci služby.

 

VW CALIFORNIA BEACH | UNIVERZÁLNÍ PARŤÁK PRO PRÁCI I DOBRODRUŽSTVÍ

VW CALIFORNIA BEACH | UNIVERZÁLNÍ PARŤÁK PRO PRÁCI I DOBRODRUŽSTVÍ

 

Objednávejte: nezávazná rezervace, e.mail: david@newportcar.cz, mobil: 608 402 850

back< zpět na přehled vozidel

NEWPORT CAR - 2012

Made by LUVR